آخرین به روز رسانی 19 آبان 1400

تعاریف

ترنم سبز (وب‌سایت): منظور وب‌سایت شرکت ترنم سبز زاینده‌رود به نشانی اینترنتی www.taranomesabz.ir است.

کاربر: به شخص حقیقی یا حقوقی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، اقدام به هرگونه استفاده از خدمات وب‌سایت ترنم سبز نماید.

قوانین کلی

ماده 1: استفاده از وب‌سایت ترنم سبز (ثبت‌نام، استفاده از خدمات و محتویات) به منزله تأیید و قبول قوانین و مقررات می‌باشد.

ماده 2: قوانین وب‌سایت قابل تغییر بوده و این اقدام در راستای به‌روز شدن، بدون هماهنگی با کاربر انجام می‌گیرد. بنابراین اطلاع از قوانین به‌روز شده بر عهده مشتری است. لازم به ذکر است که تاریخ به‌روز شدن قوانین سایت در ابتدای متن همین صفحه قرار دارد.

ماده 3: وب سایت ترنم سبز در داخل کشور ایران مدیریت می‌شود و به این ترتیب تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

ماده 4: تغییر سرویس‌های موجود بدون اطلاع قبلی، حق وب‌سایت ترنم سبز بوده و اطلاع از این تغییرات بر عهده کاربر است.

تعهدات کاربر ثبت‌نام، حساب کاربری

ماده 5: عضویت در سایت ترنم سبز رایگان است.

ماده 6: کاربر می‌بایست هنگام ثبت‌نام، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کند.

ماده 7: هنگام ثبت نام از نام کاربری مناسب استفاده شود. در صورت مشاهده نام کاربری نامناسب، بدون هماهنگی با وی، حساب کاربری آن غیرفعال می‌گردد.

ماده 8: ایجاد بیش از یک حساب کاربری برای هر فرد حقیقی و یا حقوقی تخلف محسوب شده و در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلی حساب کاربری وی مسدود خواهد شد.

تبصره: در صورت مشکل در ثبت‌نام و ایجاد بیش از یک حساب کاربری به طور ناخواسته، با پشتیبانی سایت هماهنگ شود تا پس از بررسی، مشکل برطرف گردد.

ماده 9: کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه رمز عبور را فراموش کند، با ورود اطلاعات خواسته شده می‌تواند رمز عبور جدید دریافت نماید.

استفاده از وب‌سایت

ماده 10: استفاده از خدمات و محتویات وب‌سایت، برای اهداف شخصی و غیرتجاری با ذکر منبع و آدرس سایت امکان‌پذیر است. به منظور استفاده از خدمات و محتویات وب‌سایت برای اهداف تجاری، در صورت تماس با ما و انجام هماهنگی و اخذ تأیید و ذکر منبع بلامانع می‌باشد.

ماده 11: هرگونه استفاده‌ای که باعث آسیب دیدن، از کار افتادن یا معیوب شدن وب‌سایت گردد، ممنوع است. برخی لینک‌های موجود در وب‌سایت، به منابع خارج از سایت ارجاع داده شده‌اند. از این رو مدیریت وب‌سایت ترنم سبز هیچگونه ضمانتی در قبال محتویات و مطالب آنها نداشته و مسئولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی وارده (به هر نوعی) بر عهده خود کاربر است.

ماده 12: کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است. از این رو ترنم سبز مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

ماده 13: اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی محصولات ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه و یا از شركت‌های سازنده یا نمایندگان آن اخذ گردیده است، بنابراین ممکن است در مواردی غیردقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، لذا ترنم سبز مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و به‌روزرسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

ماده 14: وب‌سایت ترنم سبز مسئولیتی در قبال تأخیر یا عدم کارکرد وب‌سایت که می‌تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

ماده 15: به منظور تعامل وب‌سایت با کاربران، بخش‌هایی مانند ارسال پیام، نظرسنجی، و غیره در نظر گرفته شده است. بنابراین حفظ شئونات اخلاقی، فرهنگی و پایبندی به قوانین جمهوری اسلامی ایران از این منظر الزامی است و استفاده از پیام‌های حاوی مطالب سیاسی، توهین‌آمیز، الفاظ رکیک و تهمت‌های بی‌اساس ممنوع می‌باشد. در صورت مشاهده با خاطی برخورد خواهد شد.

ماده 16: پیرو ماده 15، وب‌سایت ترنم سبز این حق را دارد که محتویات ارسال شده از سوی کاربران را بررسی و سپس منتشر کند و موارد نامناسب را پیگیری و حذف نماید.

تعهدات ترنم سبز

ماده 17: اطلاعات شخصی کاربران سایت کاملاً محرمانه بوده و ترنم سبز در حد اختیار و توان از آنها مراقبت می‌کند.

ماده 18: ترنم سبز موظف است اطلاعات کامل محصولات را (تا حد امکان) در اختیار کاربر قرار دهد.

ارتباطات الکترونیکی

ماده 19: هرگونه استفاده کاربران از سرویس‌ها و خدمات الکترونیکی ترنم سبز در صورتی که مطابق با قوانین درج شده در سایت باشد، ثبت و متعاقباً از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی پیگیری خواهد شد.

ماده 20: هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات ترنم سبز استفاده می‏‌کنید و یا به ترنم سبز ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که ترنم سبز به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

ماده 21: آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد.

ماده 22: ترنم سبز رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه خود را از طریق ایمیل یا پیامک به اعضای وب‌سایت ارسال می‌نماید. تبصره: در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه ترنم سبز را در پروفایل خود لغو کنند.

تبصره: ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان ترنم سبز ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام ترنم سبز است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی، آن را به واحد پشتیبانی 03137517216 اطلاع دهید.

اطلاعات فنی محصولات

ماده 23: اطلاعاتی که برای محصولات تعریف گردیده، عیناً مطابق با اطلاعاتی می‌باشد که توسط تولید کننده یا وارد کننده آن، همراه محصول ارائه شده است. لذا هرگونه خسارت احتمالی حتی در صورت رعایت موارد ذکر شده برای محصول بر عهده ترنم سبز نخواهد بود.