شرکت ترنم سبز زاینده‌رود فعالیت خود را از تاریخ 1391/10/01 به صورت تخصصی با هدف خدمت‌رسانی به کشاورزان و ایجاد ارتباط بین این قشر زحمت‌کش و متخصصان و دانش‌آموختگان حوزه کشاورزی آغاز نمود.

در این راستا کلینیک گیاه‌پزشکی و آزمایشگاه تجزیه آب، خاک، گیاه و کود با دریافت گواهی‌نامه بین‌المللی مدیریت کیفیت آزمایشگاه مبتنی بر استاندارد ISO 17025 از مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران، مجوز رسمی از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و گواهینامه رسمی آنالیز کودهای شیمیایی و آلی از مؤسسه تحقیقات خاک و آب کشور و تجهیز با دستگاه‌های آزمایشگاهی پیشرفته خاکشناسی و گیاه‌پزشکی و نیز بکارگیری نیروهای دانش‌آموخته ممتاز (کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری) برترین دانشگاه‌های کشور در همان ابتدای فعالیت شرکت ترنم سبز زاینده‌رود با هدف استفاده صحیح از منابع آب و خاک کشور و کاربرد بهینه سموم و کود و ترویج مبارزه بیولوژیک شروع به کار کرد.

واحد فروش شرکت با نام مرکز تخصصی کشاورزی رویان با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب کشاورزی و گلچینی از محصولات با کیفیت خارجی و داخلی در زمینه کود، سم، بذر، ادوات و عوامل بیولوژیک آماده ارائه خدمات به صورت حضوری به فعالان بخش کشاورزی می‌باشد.

با توجه به اهمیت موضوع ارقام پرمحصول و مقاوم در کشاورزی، بخش بذر به کمک متخصصان و کارشناسان خبره راه‌اندازی شد که به معرفی و ارائه بذرهای مرغوب و پربازده دنیا می‌پردازد.

از مهم‌ترین خدمات شرکت ترنم سبز زاینده‌رود، راهنمایی و مشاوره در بخش برنامه غذایی و بیماری و آفات گیاهی بوده که توسط کارشناسان فنی با تجربه این شرکت به کشاورزان، باغ‌داران و گلخانه‌داران و حتی علاقه‌مندان به این حوزه ارائه می‌گردد.

همچنین با گسترش روز‌افزون فعالیت‌های اینترنتی در دنیا، شرکت ترنم سبز زاینده‌رود بر آن شد که وب‌سایت تخصصی خود را به منظور ارائه اطلاعات پیرامون محصولات و برخی خدمات، راه‌اندازی کند.

امید است شرکت ترنم سبز زاینده‌رود بتواند با لطف خداوند و حمایت شما عزیزان، در ارائه مرغوب‌ترین نهاده‌های کشاورزی (سم، کود، بذر، ادوات و عوامل بیولوژیک) در کشور عزیزمان ایران پیشگام باشد.